Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United zdobył pierwsze miejsce w półroczu Premier League
22 Jan

Manchester United zdobył pierwsze miejsce w półroczu Premier League

W meczu Premier League Manchester United pokonał na wyjeździe Fulham 2: 1, a drużyna zajęła pierwsze miejsce w półroczu. Manchester United zaliczył w tym miesiącu dobrą passę, a jego punkty urosły na szczyt listy. Największym problemem Manchesteru United są napastnicy, żaden z nich nie ma stabilnej gry.

Wśród piłkarzy Manchesteru United wciąż panuje dysharmonia, nie osiągnęli oni stanu pełnej współpracy z kolegami z drużyny. Odkąd Edinson Cavani nosił Koszulka Manchester United, często był w stanie braku kolegów z drużyny w meczu. Ale dla Edinsona Cavaniego, który jest na boisku od wielu lat, nie stanowi to problemu. W tej grze wykorzystał okazję do zdobycia bramki dla drużyny. Przez lata występowały problemy w relacjach między graczami Manchesteru United, co utrudniało drużynie zwycięstwo w finale.

Jeśli zawodnicy drużyny noszą tę samą koszulki piłkarskie, jeśli trudno im żyć razem w zgodzie, drużyna na pewno nie odniesie ostatecznego zwycięstwa. Wygląda na to, że Manchester United wygrał w tym sezonie wiele meczów, ale publiczność nie ma pewności co do ich zwycięstwa. W Premier League zawsze będzie działo się wiele niesamowitych rzeczy i nikt nie jest w stanie przewidzieć, która drużyna odniesie ostateczne zwycięstwo do samego końca.

Najczęściej oglądane produkty