Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Marcos Llorente opuścił Real Madryt, aby uzyskać lepszą szansę na grę
28 Jun

Marcos Llorente opuścił Real Madryt, aby uzyskać lepszą szansę na grę

Na początku rewanżu z La Liga styl Atlético de Madrid bardzo się zmienił. Atlético de Madrid, który miał niski wskaźnik posiadania, osiągnął 70,6% w ostatnich grach. Oglądając obecny mecz Atlético de Madrid, publiczność zdawała się widzieć poprzedni styl piłkarski Barcelony. Atlético de Madrid zdobył cztery zwycięstwa z rzędu, a drużyna zajęła trzecie miejsce z rzędu.

Atlético de Madrid w tych grach, publiczność zobaczyła szczególnie wybitnego zawodnika Marcosa Llorente. Marcos Llorente był pierwotnie graczem, który grał z całego serca w Realu Madryt, ale niestety nie został doceniony przez trenera. Po krótkiej walce ideologicznej Marcos Llorente postanowił zdjąć swoją kochaną Koszulka Real Madryt i dołączyć do nowej drużyny. Chociaż Atlético de Madrid nie dało się porównać z Realem Madryt, Marcos Llorente wiedział, że prawdziwą radością i piłką nożną jest tylko gra na boisku.

Marcos Llorente nie był zdezorientowany z powodu sławy i fortuny. Chociaż wszystkie trzy pokolenia rodziny grały w Realu Madryt, dokładnie rozumie, czego potrzebuje. W 2019 roku Marcos Llorente opuścił Real Madryt pomimo sprzeciwu swojej rodziny i był bardzo szczęśliwy, że mógł nosić Koszulka Atlético Madryt. Żaden dobry gracz nie lubi zajmować miejsca na ławce, wolałby wybierać inne drużyny. Ponieważ tylko grając na boisku, gracze mogą naprawdę poczuć urok futbolu i przynieść im duchowe szczęście.

Najczęściej oglądane produkty