Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Mistrz La Liga zostaje ostatnią nadzieją Lionela Messiego
20 Jun

Mistrz La Liga zostaje ostatnią nadzieją Lionela Messiego

W La Liga konkurencja między Barceloną a Realem Madryt staje się coraz silniejsza. Zwycięska seria trzech meczów Barcelony została przerwana przez Footballclub Basel 1893, a zespół ostatecznie zremisował 0-0. Real Madryt i Barcelona wyraźnie straciły siły w tym sezonie i często przegrywają z innymi zespołami. Ale w La Liga są najsilniejszym zespołem reprezentacyjnym, a ich koszulki piłkarskie cieszą się największą popularnością wśród fanów.

Dla Realu Madryt i Barcelony, które mają bardzo niewiele różnic, każda z pozostałych gier jest kluczowa. Po obejrzeniu losowania drużyny Lionel Messi pokazał bardzo zły wygląd. Lionel Messi grał w Koszulka FC Barcelona od tylu lat, od zawodnika młodzieżowego po obecne stanowisko kapitana. Lionel Messi rozumie swoje obowiązki. Chociaż nie może poprowadzić drużyny do większej liczby zaszczytów, musi przynajmniej utrzymać tytuł La Liga.

La Liga jest ostatnią nadzieją dla Lionela Messiego, więc musi walczyć bez wahania. Hiszpański Puchar Króla w Barcelonie został wyeliminowany, a szansa na wygraną w Lidze Mistrzów jest jeszcze mniejsza, więc największą nadzieją Lionela Messiego jest zdobycie mistrzostwa La Liga. Lionel Messi nie chce, aby drużyna nie zdobywała żadnych tytułów, więc poczuje się winny, że przejmie obietnicę złożoną przez rękaw kapitana.

Najczęściej oglądane produkty