Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Mohamed Salah ma nadzieję, że ponownie zdobędzie mistrzostwo drużyny
16 Mar

Mohamed Salah ma nadzieję, że ponownie zdobędzie mistrzostwo drużyny

Liverpool ostatecznie pokonał Wilki, gra nie kończy się już porażką, a każdy zawodnik ma na twarzy pewny uśmiech. Liverpool zdobył w zeszłym sezonie tytuł Premier League, a publiczność jest pełna nadziei w tym sezonie. Niestety, wyniki zespołu ulegają fluktuacjom i trudno jest osiągnąć stan ustalony. Obecnie Liverpool i pierwsze miejsce Manchester City mają różnicę 25 punktów. Ponieważ w lidze pozostało tylko 10 rund, trudno jest odzyskać różnicę.

Po tym okresie odpoczynku, piłkarze Liverpoolu stopniowo poprawiali siłę swojego zespołu. Tym razem w Lidze Mistrzów Liverpool po raz kolejny awansował do kolejnej rundy, czy ich koszulki piłkarskie znów pojawią się w finale. W Premier League Liverpool przegrał kwalifikacje do walki o mistrzostwo, więc mistrzostwo drużyny można przypiąć tylko do Ligi Mistrzów.

Teraz publiczność coraz bardziej przypomina publiczność grającą w piłkę nożną Mohameda Salaha, jego wizerunek w Koszulka Liverpool jest bardziej zgodny z duchem Armii Czerwonej. Mohamed Salah jest bardzo wdzięczny za spotkanie z trenerem Jürgenem Kloppem, który jak nigdy dotąd czuje ciepło domu. Mohamed Salah zajmuje obecnie pierwsze miejsce na liście strzelców i ma nadzieję, że w tym sezonie przyniesie drużynie tytuł mistrzowski.

Najczęściej oglądane produkty