Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
NAJWIĘKSZA RÓŻNICA POMIĘDZY CRISTIANO RONALDO I Lionelem Messim
30 Jul

NAJWIĘKSZA RÓŻNICA POMIĘDZY CRISTIANO RONALDO I Lionelem Messim

CRISTIANO RONALDO wciąż rozważa zmianę koszulki piłkarskie i nie wrócił na boisko treningowe Manchesteru United. 37-letni CRISTIANO RONALDO wciąż nie zrezygnował z pogoni za startem w Lidze Mistrzów i chce nadal odświeżać swoje dane osobowe w tych rozgrywkach. CRISTIANO RONALDO bardzo wcześniej chciał nosić Koszulka Bayern Monachium, ale niestety druga drużyna nie chciała go zaprosić. Pobyt CRISTIANO RONALDO w Manchesterze United to bardzo dobry kierunek, dlaczego wciąż tak wytrwale odświeża swoje dane osobowe?

FC Barcelona jest zainteresowana testowaniem powrotu Lionela Messiego tego lata, a zespół zamierza zaprosić go z powrotem, gdy tylko gospodarka się ustabilizuje. Lionel Messi nie odpowiedział bezpośrednio, powiedział tylko: „Mam nadzieję, że będę grać konsekwentnie w Pucharze Świata, bardzo kocha tę Koszulka Argentyna”. Być może zeszłoroczne wydarzenia tak bardzo złamały serce Lionela Messiego, że nie chce teraz rozmawiać o FC Barcelona. Lionel Messi nigdy nie narzekał na złe zachowanie zespołu pomimo wszystkich wzlotów i upadków w Paris Saint-Germain.

Lionel Messi i CRISTIANO RONALDO mają zupełnie inną filozofię futbolu i są skazani na różne doświadczenia zawodowe. Nie wiadomo, czy Lionel Messi może wrócić do FC Barcelona, ​​a CRISTIANO RONALDO nadal nie wie, jak cieszyć się powrotem do Manchesteru United. Zawsze dba o osobistą sławę i fortunę. Lionel Messi może poświęcić swoje osobiste interesy dla zespołu, podczas gdy CRISTIANO RONALDO dba o to, jak wiele zespół może stworzyć dla siebie.

Najczęściej oglądane produkty