Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Neymar jest lepszy po transformacji
02 Feb

Neymar jest lepszy po transformacji

Najbardziej oczekiwaną drużyną w Lidze Mistrzów w tym sezonie jest Paris Saint Germain, ponieważ są utalentowani Kylian mbapp é i przekształcili Neymara w Paris Saint Germain. W 2019 roku, z powodu wielu czynników, ta dwójka nie ma dużo czasu na wspólną zabawę. Wiadomość o ich niezgodie jest wielkim impulsem. Co to za sytuacja? Niech więc publiczność oczekuje na występ tego samego stadionu w 2020 roku.

Paris Saint Germain pokonał Montpellier HSC 5-0 w 22. rundzie ligi francuskiej. W tej grze fani widzieli, jak Neymar w Koszulka Paris Saint-Germain pokazuje różne style. Neymar pomógł swoim kolegom z drużyny wygrać mecz. Duch drużyny Paris Saint Germain znacznie się poprawił w ostatnich grach i powstrzymał wiele wcześniejszych złych warunków.

Po 2019 roku Lionel Messi i Neymar zmienili osobowość. Obaj są pewni, że nie mogą ponownie założyć tej samej koszulki piłkarskie, więc ich zdecydowana determinacja sprawia, że ​​ciężko pracują dla swojego zespołu. Czy Lionel Messi i Neymar będą mieli mecz w Lidze Mistrzów? Uważa się, że w tym czasie będzie to inny i wspaniały mecz.

Najczęściej oglądane produkty