Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Nie mogą być przyjaciółmi o innej mentalności
05 Feb

Nie mogą być przyjaciółmi o innej mentalności

35-letnie urodziny Cristiano Ronaldo sprawiły, że Koszulka Juventus znów stała się popularna. Wszyscy fani uważają tę koszulki piłkarskie za duchowego przedstawiciela Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo wyznaczy sobie nowy cel w 2020 roku, będzie starał się odświeżyć kolejne rekordy i ma nadzieję, że ponownie zdobędzie nagrodę Złotego Globu. Cristiano Ronaldo strzelił 14 bramek w dziewięciu kolejnych meczach w tym ostatnim meczu, wyrównując różnicę przed tym sezonem.

Trener Juventusu Maurizio Sarri niedawno zmienił strategię, aby wesprzeć grę Cristiano Ronaldo we wszystkich trybunach. Pod koniec ubiegłego roku pogłoski o ich braku porozumienia nie zniknęły, ale dibala stanął w obliczu sytuacji, w której nie mógł być starterem w każdej grze. Cristiano Ronaldo usuwa dane rekordowe, Lionel Messi został pierwszym asystentem w La Liga. Jak mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi o odmiennej mentalności?

Celem Cristiano Ronaldo w życiu jest stać się świetnym piłkarzem i pozwolić każdemu naśladować go jako przykład. Celem życiowym Lionela Messiego jest uczynienie piłki nożnej dziedzictwem zabawy i ducha, aby każdy mógł doświadczyć piękna życia podczas zabawy piłką nożną. Tak więc ten sam 30-latek wybrał, że następny cel nie jest taki sam, znaczenie zwycięstwa jest również inne.

Najczęściej oglądane produkty