Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Niska wydajność Romelu Lukaku irytuje fanów
03 Jan

Niska wydajność Romelu Lukaku irytuje fanów

Wcześniej wszyscy myśleli, że EQ Romelu Lukaku podniósł się pod przewodnictwem Antonio Conte, ale po tym wywiadzie nadal wykazywał niski poziom EQ. Romelu Lukaku założył Koszulka Chelsea, więc nie ma potrzeby, aby wracał myślami do swoich czasów w Interze Mediolan. W końcu, jeśli Inter Mediolan naprawdę tak bardzo ceni Romelu Lukaku, to zespół nie sprzeda go do Chelsea. Romelu Lukaku wciąż nie potrafi odróżnić swojej pozycji, jest skazany na opóźnienie w karierze przez inteligencję emocjonalną.

Chelsea zremisowała pięć meczów z rzędu w grudniu 2021 roku, co doprowadziło do 10-punktowej różnicy między nimi a punktami Manchesteru City. W połowie tego miesiąca Chelsea wciąż musi stawić czoła sytuacji, w której wielu graczy jest kontuzjowanych i nie może wznowić gry. Thomas Tuchel również stara się jak najlepiej rozwiązać problemy gracza. W tym momencie Romelu Lukaku, który tego lata podpisał wysokie nagrody, wzbudzał osobiste emocje. Chciał ponownie założyć Koszulka Inter Mediolan, aby zagrać w Serie A.

Nielojalna postawa Romelu Lukaku wywołała niezadowolenie wśród wielu fanów, a oni najbardziej nienawidzą tego rodzaju gracza o połowicznym sercu. Romelu Lukaku, który przez ostatnie dwa miesiące wciąż ciężko pracował dla Chelsea, czy jego mentalność zmieniła się w tym miesiącu? Czy to dlatego, że Chelsea wyprzedziła Manchester City i mogą nie być w stanie zdobyć tytułu Premier League, czy Romelu Lukaku chce opuścić zespół? Ponieważ Inter Mediolan wciąż jest numerem 1 w Serie A, czy Romelu Lukaku chce więcej tytułów mistrzowskich?

Najczęściej oglądane produkty