Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Odejście Luisa Suáreza odbiera Lionelowi Messiemu ostatnią nadzieję
26 Aug

Odejście Luisa Suáreza odbiera Lionelowi Messiemu ostatnią nadzieję

Rok 2020 nie będzie zwykłym światem. Gracz NFL Tom Brady opuścił New England Patriots od ponad 20 lat, ale Lionel Messi zdejmie również Koszulka FC Barcelona, którą nosił od 20 lat. Lionel Messi jest członkiem Barcelony od 13 lat i fani zawsze myśleli, że przejdzie na emeryturę na Camp Nou w czerwono-niebieskiej koszulki piłkarskie.

Bez względu na to, co wydarzyło się w Barcelonie w zeszłym roku, Lionel Messi stanowczo strzegł zespołu, aby nie odchodził. W tym roku zespół nie zdobył żadnych tytułów mistrzowskich, a Barcelona ponownie zwolniła trenera Quique Setién. Nowy trener Ronald Koeman odwołał Luisa Suáreza, gdy tylko objął urząd, co bardzo zasmuciło Lionela Messiego. Te lata były trudnym okresem dla Barcelony, Luis Suárez i Lionel Messi walczyli o honor drużyny. Luis Suárez musi ciężko pracować dla zespołu, bez względu na to, jak ciężko jest, nie jest powodem porażki zespołu. Jednak kiedy zostali wysłani przez zespół po ich wysiłkach, Lionel Messi był załamany.

Odejście Luisa Suáreza odebrało Lionelowi Messiemu ostatnią nadzieję dla Barcelony. Nie chciał dłużej zostać w takim zespole. Styl Barcelony w ostatnich latach pozwolił Lionelowi Messiemu również przyjrzeć się rozwojowi zespołu. W ostatnim meczu pomiędzy Barceloną a Atletico Madryt, drużyna faktycznie pozwoliła Antoine Griezmann siedzieć na widowni w zastępstwie przez 90 minut. Antoine Griezmann dołączył do Barcelony bardziej dla Lionela Messiego, więc Lionel Messi współczuł mu.

Najczęściej oglądane produkty