Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Odliczanie do kariery Lionela Messiego w Barcelonie
05 Sep

Odliczanie do kariery Lionela Messiego w Barcelonie

Od dzisiaj Lionel Messi ma 260 dni do końca pobytu w Barcelonie w normalnych okolicznościach. Lionel Messi nie chciał, aby obie strony stały się wrogami opiekuńczej łaski Barcelony. Lionel Messi patrzył, jak kibice w Koszulka FC Barcelona z numerem 10 czekają na jego występ w tych dniach. Głęboko czuł miłość fanów Barcelony do siebie. To rzeczywiście trochę nie do zniesienia dla fanów Barcelony, gdy nagle wspominają o odejściu z drużyny. Lionel Messi może poczekać tylko kolejny rok z wielu powodów.

To pierwszy raz od ponad dwóch dekad, kiedy Lionel Messi podjął decyzję o opuszczeniu drużyny w Barcelonie. Niestety zespół nie zdecydował się pozwolić mu odejść swobodnie. Lionel Messi zawsze myślał, że jest wolnym ciałem, ale nie spodziewał się, że spotka go taki sam los jak wszyscy inni. Zespół zawsze dąży do istnienia interesów, a wystąpienie tego incydentu sprawiło, że Lionel Messi dostrzegł prawdę. Bez względu na to, jakie nieprzyjemne rzeczy przydarzyły się Barcelonie i Lionelowi Messiemu. Tylko Messi zakłada koszulki piłkarskie, każdy mecz będzie traktował poważnie.

Kiedy fani Barcelony usłyszeli, że Lionel Messi został, wszyscy płakali z radości. Z miłości do Barcelony i fanów Lionel Messi chce dać im kolejny rok. Mistrzostwo Ligi Mistrzów to największe życzenie Lionela Messiego. Ma nadzieję, że przed wyjazdem z Barcelony może ponownie wygrać Ligę Mistrzów dla drużyny.

Najczęściej oglądane produkty