Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Olivier Giroud z radością dołącza do AC Milan
18 Jul

Olivier Giroud z radością dołącza do AC Milan

Po tym, jak Olivier Giroud pomógł Chelsea wygrać Ligę Mistrzów, pożegnał się z drużyną. Gdy Olivier Giroud się starzeje, nieuniknione jest, że zdejmie Koszulka Chelsea. Olivier Giroud jest bardzo zadowolony z przedłużenia kontraktu z Chelsea w zeszłym roku, co również pozwoliło mu spełnić marzenie o mistrzostwie Ligi Mistrzów w drużynie. Teraz nadszedł czas, aby Olivier Giroud opuścił zespół. To, czego potrzebuje Chelsea, to umiejętności młodych piłkarzy.

Olivier Giroud jest bardzo szczęśliwy, że może teraz nosić Koszulka AC Milan. Zawsze podziwiał historyczne osiągnięcia tego zespołu. Mario Mandžukić nie spisywał się dobrze po dołączeniu do AC Milan, więc swobodnie zdecydował się odejść. Teraz, gdy Olivier Giroud wybrał koszulki piłkarskie z numerem 9, ma nadzieję, że odziedziczy silną wolę zespołu, aby nie przyznać się do porażki. AC Milan ponownie wejdzie do Ligi Mistrzów w nowym sezonie, co jest największym powodem, dla którego Olivier Giroud jest skłonny dołączyć do zespołu.

Odrodzenie AC Milan wymaga bardziej wybitnych starych graczy, ich zdolności przywódcze mogą prowadzić młodych graczy do osiągnięcia lepszego potencjału. Sądząc po występie w poprzednim sezonie w Serie A, AC Milan pozostał w tyle z powodu nieobecności Zlatana Ibrahimovicia w kolejnych meczach, więc ta grupa graczy desperacko potrzebuje inspirującego lidera. Sprawność fizyczna Zlatana Ibrahimovicia nie była w stanie utrzymać się przez cały sezon, więc zespół musi znaleźć innego zawodnika, który będzie z nim współpracował przy realizacji ważnych zadań.

Najczęściej oglądane produkty