Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Paris Saint-Germain został pokonany przez przeciwników 0-1 po raz pierwszy od dwóch meczów
16 Sep

Paris Saint-Germain został pokonany przez przeciwników 0-1 po raz pierwszy od dwóch meczów

Sezon 2020-21 Ligue 1 jest naprawdę inny. Dwie drużyny, które doszły do ​​półfinału Ligi Mistrzów, nie są w dobrej formie. Paris Saint-Germain przegrał z przeciwnikiem 0-1 w dwóch kolejnych meczach, a Olympique Lyonnais przegrał z Montpellier HSC 2-1. Paris Saint-Germain i Olympique Lyonnais nie miały czasu, aby z radością ustanowić rekord w historii zespołu, a teraz już mają trudności. Czy drużyny Ligue 1 mogą liczyć na szczęście w Lidze Mistrzów? Siła zespołu jest bardzo zróżnicowana.

Za chwilę rozpocznie się trzeci mecz Paris Saint-Germain, a głównych graczy nadal nie ma. Neymar da Silva Santos nie mógł zagrać z powodu konfliktu w poprzedniej grze. Neymar da Silva Santos przyjrzał się, ile razy ta Koszulka Paris Saint-Germain była noszona. Żałował swojego impulsu i ekscesów. W 2020 roku Neymar da Silva Santos jest zdeterminowany, aby grać dobrze, nie chce przegapić żadnego meczu. Neymar da Silva Santos powoli zakochał się w tej koszulki piłkarskie i ma nadzieję, że odzyska świat futbolu.

Czy mogą pokonać Metz bez Paris Saint-Germain, głównego gracza? Dwa mecze 0: 1, Paris Saint-Germain nadal jest w czystym stanie. Po tym incydencie Paris Saint-Germain wiedział lepiej, jak zarządzać zawodnikami. To, czego zespół potrzebuje, to zawsze trenować młodych graczy, aby odziedziczyli, a nie tylko kupowali dobrych graczy. W przeciwnym razie, jeśli gracz nie zagra na czas, drużyna zostanie zniszczona.

Najczęściej oglądane produkty