Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Paul Pogba woli dołączyć do Juventusu
11 Jun

Paul Pogba woli dołączyć do Juventusu

Paul Pogba chciał wrócić do Juventusu, ale niestety druga partia nie mogła dać wysokiej pensji. Paris Saint-Germain jest gotów zapłacić Paulowi Pogbie wysoką pensję, ale obawia się takiej samej sytuacji, jak tamtejszy Manchester United. W obliczu interesów finansowych i idealnych wyborów w swoim sercu, jaką koszulki piłkarskie ostatecznie wybierze Paul Pogba? Z powodu kryzysu gospodarczego w ciągu ostatnich dwóch lat wiele drużyn odrzuciło dobrze płatnych graczy, a Juventus dołożył wszelkich starań, aby zaoferować Paulowi Pogbie hojną pensję.

Paul Pogba to człowiek z charakterem, więc jego przeprowadzka do Paris Saint-Germain byłaby tylko katastrofą. Jeśli chodzi o sytuację piłkarzy Paris Saint-Germain, Paul Pogba jest bardziej odpowiedni do noszenia Koszulka Juventus. Paul Pogba również poważnie rozważał swoją osobowość. Czy może podążać za dyskrecją Kyliana Mbappé? Lionel Messi stracił dominację w Koszulka Paris Saint-Germain, więc jak Paul Pogba może się zmienić? Więc po tym, jak Paul Pogba mocno się zastanowił, jego agent był bardziej skłonny do dołączenia do Juventusu.

Wybór właściwej drużyny jest szczególnie ważny dla graczy, a sam Paul Pogba ma za sobą sześć lat walki z Manchesterem United. Jest wielu graczy, którzy tego lata dołączą do nowych drużyn. Czy ich wybory ostatecznie skłaniają się ku ideałom czy prawdziwym życiu? W dzisiejszym świecie marzenie jednej osoby i jednej drużyny stało się odległą sferą i dlaczego to się zmieniło?

Najczęściej oglądane produkty