Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Pep Guardiola rozczarowany Jackiem Grealishem
06 Sep

Pep Guardiola rozczarowany Jackiem Grealishem

Najgorszym transferem Manchesteru City od lat był Jack Grealish, który został przywrócony jako rezerwowy przez Pepa Guardiolę po tym, jak nie wystąpił w dwóch początkowych składach. Patrząc wstecz na Antony'ego Matheusa, który wydał 100 milionów transferów dla Manchesteru United, strzelił gola w pierwszym meczu. A Jack Grealish strzelił tylko 3 gole w poprzednim sezonie. Jako dobrze opłacany Jack Grealish w ogóle nie dba o swoje stopnie, bardziej zależy mu na tym, by było mu łatwiej.

Może to Pep Guardiola czytał w myślach Jacka Grealisha i żałował podpisania kontraktu z graczem. Jack Grealish nie spisywał się najlepiej od czasu założenia Koszulka Manchester City i był płaski. Wielu dobrych graczy będzie ciężko pracowało, aby uzyskać początkowy skład, ale Jack Grealish siedział spokojnie i radośnie na ławce. Prawdopodobnie najdroższy gracz w oczach Pepa Guardioli, teraz Jack Grealish wcale nie jest zmotywowany.

Pep Guardiola nie pozwolił Jackowi Grealishowi zagrać w meczu Manchesteru City z Aston Villą i był kompletnie rozczarowany zawodnikiem. Wszyscy wiedzą, że Jack Grealish był pierwotnie znanym pomocnikiem, który nosił Koszulka Aston Villa. Niestety po dołączeniu do Manchesteru City jego siła nigdy nie grała dobrze. Teraz Jack Grealish w ogóle nie skupia się na korcie, chce tylko cieszyć się światem zewnętrznym. Mecz zakończył się remisem, Manchester City tylko dwukrotnie zmienił graczy, a Pep Guardiola wydaje się nie mieć zamiaru brać udziału w grze.

Najczęściej oglądane produkty