Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Philippe Coutinho opuszcza FC Barcelona z wielkim uśmiechem
12 Jan

Philippe Coutinho opuszcza FC Barcelona z wielkim uśmiechem

Philippe Coutinho musi przecież opuścić FC Barcelonę, jakby nigdy nie należał do zespołu. Bez względu na to, którego trenera zastąpi FC Barcelona, ​​Philippe Coutinho nie będzie miał szansy na ponowne wykorzystanie. Jaki jest powód tego zakończenia, sam Philippe Coutinho nie wie. Philippe Coutinho był również w oszołomieniu, kiedy założył Koszulka FC Barcelona, ​​Liverpool po prostu zdecydował się wymienić go na pieniądze. W FC Barcelona przez tyle lat Philippe Coutinho znosił zbyt wiele krytyki i wątpliwości, a teraz jego wypożyczenie ponownie stało się dla niego najszczęśliwszym momentem dołączenia do zespołu.

Tym razem porażka FC Barcelony w Lidze Mistrzów skłoniła drużynę do przewartościowania zawodników. Jeden trener na epokę, Xavi pozostawił piłkarzom swoje potrzeby w zakresie stylu, a inni gracze stali się przedmiotem handlu. Memphis Depay, który dołączył do FC Barcelona w zeszłym roku, również będzie układem, a Xavi uważa, że ​​po prostu nie pasuje do jego strategii. Memphis Depay dołączył do FC Barcelona dla Ronalda Koemana i nie miał pojęcia, że ​​będzie musiał zmienić koszulki piłkarskie po zaledwie roku.

Odejście Philippe'a Coutinho z FC Barcelona było ulgą, a on był bardzo szczęśliwy mogąc założyć Koszulka Aston Villa i robić zdjęcia z kibicami. Aston Villa przegrała ostatnie mecze, ale Philippe Coutinho wierzy w jakość trenera Stevena George'a Gerrarda. Trener Steven George Gerrard był również mentorem Philippe'a Coutinho w Liverpoolu i mieli bardzo dobre relacje. Wszyscy szczerze mają nadzieję, że Philippe Coutinho będzie miał miejsce do gry, kiedy dołączy do Aston Villi. Przez te lata miał naprawdę ciężki okres.

Najczęściej oglądane produkty