Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Piłkarze Manchesteru United nadal szanują CRISTIANO RONALDO
17 Sep

Piłkarze Manchesteru United nadal szanują CRISTIANO RONALDO

CRISTIANO RONALDO w końcu strzelił swojego pierwszego gola w sezonie w Lidze Europy i podziękował kolegom z drużyny za możliwość występu. W poprzednim sezonie Messi był w sytuacji, w której przez długi czas nie mógł strzelić bramki, aw tym sezonie to CRISTIANO RONALDO nie mógł strzelić pierwszego gola przez długi czas. Serce CRISTIANO RONALDO jest bardzo niespokojne, boi się, że jego rekordy danych zostaną prześcignięte przez innych. Piłkarze Manchesteru United wiedzą, czego chce CRISTIANO RONALDO, więc nadal są gotowi zrezygnować z rzutu karnego.

Chociaż niektóre zachowania CRISTIANO RONALDO nie zostały zrozumiane przez wiele osób, jako piłkarze, którzy również noszą Koszulka Manchester United, nadal bardzo chcą, aby ich koledzy z drużyny odzyskali pewność siebie. Każdy zawodnik podupada z wiekiem, więc ludzie nie powinni drwić z późniejszych etapów kariery wielkich graczy. CRISTIANO RONALDO chce mieć stałą siłę, ale to jest fakt, że nie może się zmienić.

Gotowość Manchesteru United do zatrzymania CRISTIANO RONALDO dała wystarczająco dużo twarzy, a zespół będzie nadal nosić dla niego koszulki piłkarskie z numerem 7. W rzeczywistości wiele osób uważa, że ​​Manchester United nie potrzebuje już istnienia CRISTIANO RONALDO, ale zespół nie chce traktować każdego piłkarza, który ciężko pracował. Wszyscy czują, że CRISTIANO RONALDO nadal ceni sobie czas spędzony w Manchesterze United i nie myśli o tych kwestiach dotyczących danych osobowych. Do bicia służą wszelkiego rodzaju rekordy na świecie. Wielcy gracze mają nadzieję, że lepsi gracze mogą pojawić się w ich młodszych pokoleniach, zamiast mieć nadzieję, że nikt nie zdoła pobić własnych rekordów.

Najczęściej oglądane produkty