Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Pojedynek mistrz-uczeń między Chelsea i Evertonem
14 Dec

Pojedynek mistrz-uczeń między Chelsea i Evertonem

Everton przez chwilę milczał. W 12. kolejce Premier League zespół pokonał Chelsea 1: 0. Everton awansował z pierwszego miejsca w Premier League na 9. miejsce, a publiczność powoli zapomniała o ich występie. Jednak Chelsea powoli dostosowała się do doskonałego zespołu z kiepskich występów na początku, a ich niebieskie koszulki piłkarskie ponownie powróciły do ​​tytułu heroicznej walki.

Chelsea wciąż ma kilku zawodników, którzy nie mogą znaleźć odpowiedniej pozycji do gry, więc występy zespołu pokazują wzloty i upadki. Chelsea nie przegrała przez ostatnie trzy miesiące, ale trener Frank Lampard wie, że to tylko złudzenie. Gdy Chelsea spotka się z silnym przeciwnikiem, ich słabości wciąż zostaną przełamane. Gwiazdy rekrutowane w tym sezonie nie zostały skutecznie wykorzystane. Czy Koszulka Chelsea jest naprawdę odpowiednia dla każdego wybitnego gracza?

Chelsea znacznie przewyższyła Everton w tym meczu, ale niestety nie zdołała strzelić gola. Chelsea trzykrotnie trafiła w słupek bramki, a Everton wygrał rzut karny. Ten mecz pomiędzy mistrzem a uczniem ma być meczem towarzyskim. W grze nie ma zbyt wielu wspaniałych obrazków. Obie drużyny zwracają uwagę na siłę taktyki.

Najczęściej oglądane produkty