Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Powstała nowa kombinacja napastników FC Barcelona
02 Aug

Powstała nowa kombinacja napastników FC Barcelona

Piłkarze FC Barcelona zostali w pełni zmodyfikowani w nowym sezonie i wyprodukowano nową kombinację napastników. Robert Lewandowski, Ousmane Dembélé i Raphina Belloli stali się ważną bronią w strategii Xaviego. Xavi również chciał zbudować silny skład napastników, więc tego lata przekonał kierownictwo FC Barcelony do podpisania kontraktu z Robertem Lewandowskim i Raphinhą Belloli. Kiedy Ousmane Dembélé zdecydował się nadal nosić Koszulka FC Barcelona, ​​Xavi włączył go w główny cel treningu.

Po tym, jak FC Barcelona pozyskała Ousmane Dembélé, Roberta Lewandowskiego i Raphinę Belloli, zespół po raz kolejny zmusił tych bezużytecznych graczy do odejścia. Memphis Depay dołączył do FC Barcelona jako wolny agent, a teraz zespół zmusza go do wymiany go na korzyści finansowe. Fati, który nosi koszulki piłkarskie nr 10, nie został ponownie użyty przez Xaviego. W ciągu ostatnich dwóch lat doznał wielu obrażeń. Fati powróci do gry w nowym sezonie i wszyscy mają nadzieję, że bez kontuzji będzie mógł brać udział w kolejnych meczach.

Najbardziej dochodowym graczem FC Barcelona w tej chwili jest Ousmane Dembélé i jaką rolę będzie odgrywał w nowym sezonie. Ousmane Dembélé zmagał się z graniem przez cały sezon w poprzednich latach i zawsze był osobą podatną na kontuzje. Chociaż Ousmane Dembélé spisywał się dobrze w pierwszej połowie 2022 roku, wszyscy obawiają się, że po odnowieniu nie będzie wystarczająco zdyscyplinowany, aby sprostać harmonogramowi. FC Barcelona sprowadziła wielu młodych piłkarzy, którzy dołączą tego lata, a Xavi ma nadzieję, że zobaczy utalentowanych graczy.

Najczęściej oglądane produkty