Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Rankingi drużyn Premier League w nowym sezonie
07 Oct

Rankingi drużyn Premier League w nowym sezonie

Po czterech rundach Premier League Everton zajął pierwsze miejsce w rankingu, a Manchester City i Manchester United stały się drużynami najbardziej przegrywającymi w tym sezonie. Manchester City uplasował się na 14. miejscu, Manchester United na 16. miejscu, co jest najniższym wynikiem w ostatniej dekadzie. Każda drużyna w Premier League ma siłę. Aston Villa wygrała wszystkie trzy rundy w tym sezonie i obecnie zajmuje drugie miejsce.

Chociaż gra dopiero się zaczęła, trudno jest dojść do siebie po zbyt dużej różnicy punktów między drużynami. Wśród drużyn Premier League Arsenal wcisnął się do pierwszej czwórki. Arsenal wywołał w tym roku wiele wiadomości z powodu incydentu płacowego i tym razem był niezadowolony z kibiców z powodu zdjęcia maskotki. Arsenal siłą podpisał kontrakt z pomocnikiem Thomasem Parteyem, pozostawiając Atlético Madryt w trudnej sytuacji w grze.

Za każdym razem, gdy Atlético de Madrid sprzedaje zawodnika, dochodzi do serii konfliktów. W zeszłym roku był to Antoine Griezmann, w tym roku Thomas Partey. Chociaż Thomas Partey nosił Koszulka Arsenal, czy jego umiejętności pasują do systemu drużyny? Bo w oczach publiczności, za każdym razem, gdy Atlético de Madrid źle się przenosi, późniejszy występ zawodnika nie jest zbyt satysfakcjonujący. Chociaż Diego Simeone ma dość dziwną osobowość, często myśli za graczy. Ponieważ Diego Simeone był zawodnikiem, a następnie trenerem, łatwo jest mu przekonać się, czy zawodnik spełnia potrzeby jakiej koszulki piłkarskie. Diego Simeone dba o zawodników, ale niestety nie rozumieją dobrych intencji trenera.

Najczęściej oglądane produkty