Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt nie zapewnia starym graczom dobrego traktowania
13 Jun

Real Madryt nie zapewnia starym graczom dobrego traktowania

Real Madryt ustanowił warunki odnowienia dla tych graczy, którzy zostali w poprzedniej partii, a zespół zaproponował roczny kontrakt. Wraz ze wzrostem wieku siła starych graczy może spadać, ale drużyna nie zdecydowała się ich opuścić z powodu wcześniejszych zaszczytów. Starzy gracze włożyli wiele wysiłku w drużynę. Nie wiedzą, ile koszulki piłkarskie i butów nosili, ale zespół ostatecznie podejmuje bezwzględne decyzje.

Sergio Ramos, Marcelo i Luka Modric zdobyli 16 mistrzostw, w tym 4 Ligi Mistrzów UEFA i 4 Puchar Świata w Realu Madryt. Serdecznie grają w Koszulka Real Madryt, ale zespołowi trudno jest zapewnić im dobre traktowanie. Czy w obliczu wygaśnięcia umowy Real Madryt będzie ich ostatnią drużyną przed przejściem na emeryturę?

Na boisku Realu Madryt siła gracza jest wszystkim. Jeśli nie będą w stanie nadążyć za treningiem i kondycją fizyczną drużyny, lub wybiorą inną drużynę, gra będzie przyjemniejsza. Chociaż wszyscy chcą przejść na emeryturę w Realu Madryt, niestety zespół nie powinien dopuszczać silnych graczy. Ponieważ mogą nie być w stanie docenić znaczenia zespołu, ponieważ zostają, publiczność uważa, że ​​może opuścić zespół tego lata.

Najczęściej oglądane produkty