Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt podpisał tego lata tylko dwóch graczy
13 Aug

Real Madryt podpisał tego lata tylko dwóch graczy

Podczas gdy zespoły nadal rekrutują nowych graczy, Real Madryt już zamknął plany dla nowych graczy. Zespoły bardzo się zmieniły pod względem piłkarzy tego lata, a Real Madryt zatrzymał się po pozyskaniu dwóch piłkarzy. Antonio Rüdiger dołączył do Realu Madryt za darmo, początkowo nosił Koszulka Chelsea. Tak więc Real Madryt właśnie zawarł umowę, to znaczy, że Aurélien Tchouaméni dołączył za opłatę transferową w wysokości 80 milionów euro.

Po tym, jak Aurélien Tchouaméni założył Koszulka Real Madryt na konferencję prasową, nie było o nim żadnych innych wiadomości. Po kilku złych transferach w poprzednich latach Real Madryt jest bardzo ostrożny w stosunku do każdego gracza, do którego dołączy. Chociaż Real Madryt wygrał Ligę Mistrzów i La Liga w zeszłym sezonie, nie dokonał wielu innych transferów.

Real Madryt oczyścił tego lata z zespołu czterech starych graczy, a drużyna powoli się przegrupowała. W obliczu kryzysu gospodarczego wywołanego przez wirusa w ciągu ostatnich dwóch lat, wiele zespołów popadło w problem problemów z przepływem środków pieniężnych. Real Madryt to zespół sprzed stu lat i doskonale wie, jak sytuacja powinna się rozwijać, jeśli jest to właściwy wybór.

Najczęściej oglądane produkty