0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt prawie dogonił punkty Atlético de Madrid
22 Feb

W 24. kolejce La Liga Atlético de Madrid przegrało 0-2 z Levante UD. Atlético de Madrid po raz kolejny przegrało mecz, dając Barcelonie i Realowi Madryt większe szanse na zdobycie gola. Ostatecznie Real Madryt pokonał Real Valladolid 1: 0 i zdobył 3 punkty, ale Barcelona zremisowała 1: 1 z Cádiz CF i przegrała. Obecnie Atlético de Madrid ma 55 punktów, Real Madryt 52 punkty, a Barcelona tylko 47 punktów.

W ostatnim meczu Atlético Madryt, szczęście Luisa Suáreza było trochę gorsze, a jego szanse na zdobycie bramki zawsze były przegapiane. Odkąd Luis Suárez nosił Koszulka Atlético Madryt, wyprzedził Lionela Messiego i po raz pierwszy znalazł się na pierwszym miejscu na liście strzelców La Liga. Atlético de Madrid po raz pierwszy od tylu lat zajęło pierwsze miejsce w La Liga, a sprzedaż ich koszulki piłkarskie po raz pierwszy przekroczyła Real Madryt.

Real Madryt ma teraz 3 punkty do Atlético de Madrid, czy nadal ma szansę na odzyskanie pierwszego miejsca? W tym sezonie Real Madryt zmaga się z transferami zawodników i kontuzjami, więc wyniki zespołu są w niezadowalającym stanie. Po raz pierwszy od tylu lat Real Madryt wyeliminował kilku dodatkowych graczy z zespołu bez pozyskiwania nowych graczy. W drugiej połowie sezonu Real Madryt w każdym sezonie zaskoczy publiczność. Teraz, kiedy weszło w drugą połowę sezonu regularnego, czy Atlético de Madrid może utrzymać grę i nie pozwolić Realowi Madryt go wyprzedzić?