Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Robert Lewandowski i Thomas Müller spotkali się w Bayern Monachium
22 Mar

Robert Lewandowski i Thomas Müller spotkali się w Bayern Monachium

W tym sezonie FC Bayern Monachium nadal osiągał bardzo dobre wyniki we wszystkich rozgrywkach. Stabilne występy zespołu wzbudziły zaufanie większej liczby fanów. Wielu widzów zakochuje się teraz w czerwonej Koszulka Bayern Monachium ze względu na wybitny występ Roberta Lewandowskiego. W tym sezonie Robert Lewandowski ponownie przedarł się przez Bundesligę i strzelił 35 goli. W każdym meczu strzelał średnio 1 gola. To efekt, którego wielu graczy nie może osiągnąć, ale Robert Lewandowski zrobił to w wieku 32 lat.

Po tym, jak Robert Lewandowski uzyskał doskonałe dane osobowe, był bardzo wdzięczny swojemu koledze z drużyny Thomasowi Müllerowi za poświęcenie. Thomas Müller bezinteresownie poświęcił całą swoją siłę dla Bayernu Monachium. Nie obchodziło go, ile ma danych osobowych i był całkowicie pochłonięty zwycięstwem drużyny. Robert Lewandowski dołączył do Bayernu Monachium w 2014 roku. Czuł się bardzo dobrze, gdy po raz pierwszy spotkał Thomasa Müllera. Thomas Müller to osoba, która niewiele mówi, ale jego wytrwałość wyjaśnia jego miłość i oddanie piłce nożnej.

Robert Lewandowski ma szczęście nosić tę samą koszulki piłkarskie co Thomas Müller. Bez poświęcenia i ciężkiej pracy kolegów z drużyny trudno mu osiągnąć obecne wyniki. Obecna siła wszystkich piłkarzy Bayernu Monachium jest bardzo stabilna, starają się ponownie wygrać Ligę Mistrzów. Przeciwnikiem FC Bayern Monachium w kolejnej rundzie jest Paris Saint-Germain, a dwie drużyny, które dotarły do ​​finału ubiegłego sezonu, zmierzą się ponownie.

Najczęściej oglądane produkty