Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Roma znów przyciąga uwagę z powodu José Mourinho
20 Jul

Roma znów przyciąga uwagę z powodu José Mourinho

Odkąd José Mourinho dołączył do Romów, jego seria zmian piłkarzy rozpoczęła się ponownie. José Mourinho został zwolniony przez trzecią drużynę Premier League i trudno mu wrócić na ten bardzo konkurencyjny stadion. Obecnie José Mourinho trenował w swojej karierze 9 drużyn. To jego drugi raz w Serie A. Kiedy José Mourinho przejął Koszulka AS Roma, był zdeterminowany, by tutaj zacząć od nowa.

Każdy, kto widział przystosowanie się José Mourinho do Romów, przypominał mu o jego oddaniu Tottenhamowi Hotspur. José Mourinho ma nadzieję, że będzie mógł ponownie stanąć do walki w Tottenham Hotspur i pokonać Manchester United. Nadal rozmyśla o przeszłości. Ostatecznie Manchester United awansował na drugie miejsce w Premier League, a Tottenham Hotspur spadł na siódme miejsce. Kiedy publiczność zakwestionowała, że ​​José Mourinho nie jest godny posiadania Koszulka Tottenham Hotspur, niestety opuścił zespół, który tak ciężko zapłacił.

Od zeszłego roku wszystkie drużyny Serie A poczyniły ogromne postępy, a mistrzostwa nie są już zarezerwowane wyłącznie dla Juventusu. Mistrzostwa Włoch w tym sezonie Mistrzostwa Europy UEFA po raz kolejny ilustrują wzrost drużyny Serie A. Większość młodych piłkarzy reprezentacji narodowej gra w drużynie Serie A. José Mourinho ponownie wykorzystał tę dobrą okazję. Czy może ponownie odwrócić wynik swojej kariery?

Najczęściej oglądane produkty