Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Rozczarowanie fanów Ajax
07 Aug

Rozczarowanie fanów Ajax

Ajax zremisował 2: 2 z Salonikami Grecji w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Ale jako czwarty najlepszy gracz w tegorocznej Lidze Mistrzów, Koszulka Ajax zawsze cieszyła się dużą popularnością wśród fanów, a wyniki graczy w tej grze naprawdę rozczarowały fanów. Rozluźnienie obrony w środku pola sprawia, że ​​przeciwnik dostaje dwa gole jednocześnie, a różnica między graczami wciąż nie jest wystarczająca. Kiedy opuścili boisko, fani nie byli zadowoleni z dzisiejszego występu. Byli rozczarowani, włożyli koszulki piłkarskie i wyszli z boiska.

Ajax stracił dwóch głównych graczy, Frenkie de Jong i Matthijsa de Ligta, a zespół nie wyprodukował jeszcze napastnika tej samej jakości. Remis daje Ajaxowi trochę więcej czasu na znalezienie nowych talentów. To zespół, który szkoli młodych piłkarzy. Transfer graczy jest normalnym procesem. Ajax zawsze przygotowuje się do odejścia graczy, aby wyprodukować kolejnego doskonałego gracza. Gracze mogą być sprzedawani po wysokiej cenie, to ich ostateczny cel, nie brakuje im talentu.

Pokolenie za pokoleniem treningu jest piłkarskim duchem Ajaxa, dlatego stworzyli najbardziej podstawowy pokaz dla całego świata futbolu. W tej grze klubowej będzie wiele cudów. W przeciwnym razie wybuch udowodni swoją wartość, a także może zakończyć się niepowodzeniem z powodu braku graczy. Tacy gracze zespołowi bardziej podchodzą do działania swoich indywidualnych umiejętności niż do strategii całego zespołu.

Najczęściej oglądane produkty