Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Różne postawy zawodników wobec piłki nożnej
29 Oct

Różne postawy zawodników wobec piłki nożnej

Manchester United zagrał ostatnio bardzo znaczący mecz, CRISTIANO RONALDO po raz kolejny znalazł się w pierwszym składzie i strzelił gola przez cały mecz. Po kilku zawirowaniach CRISTIANO RONALDO powoli zmienił swoją obojętną postawę i teraz on i piłkarze Manchesteru United są pełni harmonii. W końcu, z pomocą swoich kolegów z drużyny wielokrotnie, CRISTIANO RONALDO był w stanie zrealizować cel. Musi być wdzięczny kolegom z drużyny za ich wysiłki.

W tym meczu CRISTIANO RONALDO strzelił bramkę, a obrót piłki o 720 stopni Antony'ego Matheusa wywołał gorącą dyskusję. Chociaż Antony Matheus strzelił trzy gole w Koszulka Manchester United, nie był typem gracza, który grał bardzo dobrze. W porównaniu z wybitnymi osiągnięciami Manchesteru City, który pozyskał Erlinga Haalanda, dane osobowe stworzone przez Antony'ego Matheusa są rzeczywiście przeciętne.

Brazylijscy piłkarze mają wrodzone umiejętności piłkarskie i potrafią traktować piłkę jako formę występu. Tym razem Antony Matheus nie mógł powstrzymać się od ponownej gry w piłkę, ale został skrytykowany przez zbyt wiele osób. W europejskich drużynach narodowych mecze piłki nożnej są bardzo godne i nie powinny pozwalać na zbyt wiele indywidualnych pokazów w grze. Po tym incydencie Antony Matheus naprawdę tęskni za dawnymi czasami grania swobodnie w Koszulka Brazylia, a teraz mogą już nigdy nie wrócić do tego stanu w grze.

Najczęściej oglądane produkty