0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Sergio Kün Agüero zapewnił Manchesterowi City szczęśliwe zakończenie swojej kariery
24 May

Pięć głównych ligowych meczów piłkarskich dobiegło końca, a Liverpool i Juventus awansowały do ​​pierwszej czwórki w ostatniej rundzie. Leicester City i Neapol zostały wykluczone z kwalifikacji do Ligi Mistrzów przez swoich przeciwników w ostatniej rundzie meczu. Walczyli przez sezon, ale ostatecznie przegrali. Leicester City zajęło w tym sezonie cztery najwyższe pozycje w Premier League, a publiczność nie spodziewała się, że powtórzy scenę z poprzedniego sezonu.

Manchester City pokonał Everton 5-0 i zdobył tytuł Premier League. Mecz ten dał również doskonałe pożegnanie Sergio Kün Agüero. W tym meczu Sergio Kün Agüero zszedł z ławki w 65. minucie spotkania. W ostatnich dziesięciu minutach strzelił tylko dwa gole. Tym meczem może być Sergio Kün Agüero w Koszulka Manchester City po raz ostatni, więc ma nadzieję, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zrobić dobre wrażenie na kibicach. Ponieważ Sergio Kün Agüero może nie być starterem w finale Ligi Mistrzów, musi wykorzystać szansę na ostatni mecz ligi.

Znakomity występ Sergio Kün Agüero zdobył entuzjastyczne brawa publiczności i wszyscy głośno krzyczeli na tego gracza, który przez dziesięć lat poświęcił Manchesterowi City. Po tym, jak Sergio Kün Agüero strzelił w tym meczu dwa gole, został graczem z największą liczbą bramek w lidze klubowej w Premier League. Jakie zmiany nastąpią w Koszulka Kun Agüero, wciąż nie jest znane, ale wszyscy zawsze będą pamiętać dobry stan, jaki pokazywał, nosząc k Koszulka Manchester City. Sergio Kün Agüero reprezentuje powstanie Manchesteru City i ma nadzieję, że przyszłość tego zespołu będzie lepsza i silniejsza.