Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Sergio Ramos zostaje najbardziej bezwzględnym graczem Realu Madryt
10 Jun

Sergio Ramos zostaje najbardziej bezwzględnym graczem Realu Madryt

Sergio Ramos to odtwarzacz, którego wielu fanów nie lubi. Jego złe zachowanie zawsze szkodzi bezpieczeństwu graczy. Chociaż Sergio Ramos nie ma wiele charakteru w świecie zewnętrznym, jest oddany Realowi Madryt. Od 2005 roku Sergio Ramos nosi Koszulka Real Madryt nr 4. Dał z siebie wszystko dla zespołu, ale ostatecznie nie udało mu się go zrozumieć.

Umowa Sergio Ramosa wygasa w 2021 r., Ma on nadzieję, że zespół zapewni dwuletnią umowę przedłużającą. Niestety zespół nie chce, chce tylko Sergio Ramosowi przedłużyć go o rok. W oparciu o występ Sergio Ramosa w tym sezonie może on grać przez kolejne 3–4 lata, co nie stanowi problemu. Czy dzięki 15-letniej długoterminowej skuteczności Sergio Ramos nie jest wart rocznej umowy zespołu?

Sergio Ramos powiedział wcześniej, że ma nadzieję na noszenie tej białej koszulki piłkarskie, dopóki nie przejdzie na emeryturę. Sergio Ramos obraził zbyt wielu innych na cześć Realu Madryt. Włożył wszystkie swoje wysiłki w zespół. Real Madryt zawsze był nazywany „najbardziej bezwzględnym klubem” przez świat zewnętrzny, a Sergio Ramos stał się najbardziej bezwzględnym graczem dla Realu Madryt. Gdyby nawet Sergio Ramos nie mógł przejść na emeryturę w Realu Madryt, byłoby to śmieszne wydarzenie.

Najczęściej oglądane produkty