Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Siła najlepiej opłacanych graczy zespołu
20 Sep

Siła najlepiej opłacanych graczy zespołu

Mecz Realu Madryt i Atlético Madryt doprowadził do wielu przyszłych trendów piłkarzy, wśród których Eden Hazard był całkowicie poza grą. Eden Hazard był trudny do ponownego wykorzystania przez zespół po tym, jak wielu młodych napastników Realu Madryt spisało się dobrze. Real Madryt wyeliminował starych graczy tego lata, a teraz drużynie pozostaje dobrze opłacany i słaby Eden Hazard. Chociaż Eden Hazard strzelił gola w ostatniej rundzie, 31-latek prawdopodobnie stanie w obliczu sytuacji pożyczkowej.

Po dwóch latach sprzątania Real Madryt pożegnał się z tymi bezużytecznymi graczami. Eden Hazard będzie musiał być silny w tym sezonie, jeśli ma zachować Koszulka Real Madryt. Najlepiej opłacanym piłkarzem Realu Madryt jest Eden Hazard, a Atlético Madryt ma również dobrze opłacanego i słabszego napastnika. W 2019 roku João Félix dołączył do Atlético de Madrid za opłatę transferową w wysokości 126 milionów euro, ale trzy lata później nie grał dobrze.

Kiedy João Félix nosił wcześniej Koszulka Benfica, strzelił 15 goli w 26 meczach. W tym krótkim roku, 19-letni João Félix został zaatakowany przez Diego Simeone w nadziei na zastąpienie Antoine'a Griezmanna. Ostatecznie obaj gracze byli słabsi i ani João Félix, ani Antoine Griezmann nie zagrali ponownie dobrze. Teraz obaj gracze noszą Koszulka Atlético Madryt w tym samym meczu, ale ich kombinacja nie stworzyła silnej egzystencji.

Najczęściej oglądane produkty