Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Słabe wyniki Manchesteru United nieoczekiwanie awansowały na piąte miejsce w Premier League
18 Dec

Słabe wyniki Manchesteru United nieoczekiwanie awansowały na piąte miejsce w Premier League

W finałowym meczu 13. kolejki Premier League Manchester United pokonał 3: 2 Sheffield United. Manchester United popełnił wiele błędów w tym meczu, ale nieoczekiwanie wygrał mecz i awansował do pierwszej piątki. Po raz pierwszy Manchester United zajmuje piąte miejsce w rankingu w tym sezonie, a występy zespołu są nadal bardzo niestabilne.

Anthony Martial wrócił do wyjściowego składu w tym meczu i jest bardzo szczęśliwy, że może grać w Koszulka Manchester United. Anthony Martial od dłuższego czasu nie strzelił bramki i strzelił kluczowego gola do wyprzedzenia w tym meczu. To pierwszy gol Anthony'ego Martiala w Premier League w tym sezonie. Z radością obejmuje swoich kolegów z drużyny i ma szczęście, że może nosić z nimi tę samą koszulki piłkarskie. Manchester United może nie jest teraz najlepszym zespołem, ale Anthony Martial po prostu lubi tę drużynę.

Sheffield United jest obecnie ostatnim w Premier League, ale Manchester United zdobył dwie bramki. Po tym meczu błąd bramkarza Manchesteru United, Deana Hendersona, spotkał się z niezadowoleniem wielu kibiców, ale publiczność, która uważnie obserwowała mecz, wiedziała, że ​​to nie tylko jego problem. Brakuje milczącego porozumienia między graczami Manchesteru United, a zespołowi brakuje ducha zespołowego.

Najczęściej oglądane produkty