Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Sprzeczność między graczami Interu Mediolan
20 Sep

Sprzeczność między graczami Interu Mediolan

W pierwszej rundzie Ligi Mistrzów Inter Mediolan zremisował 1: 1 u siebie z Pragą Slavi. Drużynie nie udało się wygrać w pierwszym meczu, co spowodowało, że niektórzy gracze myśleli inaczej. Romelu Lukaku, który właśnie dołączył do zespołu, był zbyt chętny, aby zdobyć chwałę dla Koszulka Inter Mediolan. Niezadowolenie ze sposobu, w jaki grają inni gracze, prowadzi do sprzeczności między graczami.

Zawodnicy Interu Mediolan, którzy znali się już od niedawna i trenowali razem, wyraźnie widzieli moment nieufności i przerwy między zawodnikami w meczu. Względne zaufanie graczy jest najważniejszym duchem futbolu w meczach piłkarskich. Bez tego duchowego milczącego zrozumienia zespół będzie luźny i jak rozrzucony piasek siła spójności nie wzrośnie. Piłka nożna to gra zespołowa, zbiorowa siła, której indywidualne zdolności nigdy nie osiągną.

Ogólna siła Interu Mediolan jest nadal bardzo dobra, w zależności od tego, czego trener uczy zawodników. Gracze są jak swoje koszulki piłkarskie. Jeśli mają taką samą wiarę i jedność wiary, wierzą, że wszystko można rozwiązać. Inter Mediolan osiadł od lat bez żadnych sukcesów. Czy ten zespół zrobi przełom?

Najczęściej oglądane produkty