Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Szanuj ciężką pracę każdego gracza
30 Aug

Szanuj ciężką pracę każdego gracza

Na świecie nie każdy wysiłek jest nagradzany i nie każdy jest znany. Son Heung-min i Mohamed Salah, którzy w zeszłym roku zdobyli Złoty But Premier League, obaj wypadli w tym sezonie przeciętnie. Kiedy wszyscy zobaczyli, że Son Heung-min i Mohamed Salah nie grają dobrze, ponownie zaczęli kwestionować jakość graczy. W rzeczywistości największą nadzieją fanów Premier League jest to, że lokalni gracze mogą wygrać Złoty But. Niestety, Harry Kane i Raheem Sterling sprostali tym oczekiwaniom.

Son Heung-min i Mohamed Salah nie mieli łatwego wyczynu, aby osiągnąć status honoru, jakim są dzisiaj, i polegają wyłącznie na swojej osobistej sile, aby wesprzeć drogę naprzód. Son Heung-min pochodzi z Korei Południowej w Azji, a Mohamed Salah z Egiptu w Afryce. Ich narodowości należą do krajów, które nie są mile widziane w Europie. Tak więc, mimo że Son Heung-min ma świetny występ, bardzo niewiele zespołów docenia jego jakość. Son Heung-min bardzo lubi tę Koszulka Tottenham Hotspur, ale szkoda, że ​​teraz trener Conte jest do niego uprzedzony.

W stosunku do Son Heung-min sytuacja Mohameda Salaha nie jest najgorsza. Mohamed Salah podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem tego lata i może nosić koszulki piłkarskie do 2026 roku. Liczba osób kupujących Koszulka M.Salah wzrosła w ciągu ostatnich dwóch lat ze względu na lepszy wynik Liverpoolu. Wszyscy stopniowo dowiadywali się również o samodyscyplinie Mohameda Salaha io tym, jak zaczęła się jego kariera. Świat futbolu po prostu nie może osiągnąć królestwa równości dla wszystkich, a każdy wyjątkowy zawodnik musi dołożyć większych starań, aby zdobyć honor. Son Heung-min nie jest łatwo zdobyć przyczółek w Premier League i ma nadzieję, że ludzie widzą marzenie stojące za ciężką pracą.

Najczęściej oglądane produkty