Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Szczyt kariery każdego zawodnika przypada na inny czas
19 Sep

Szczyt kariery każdego zawodnika przypada na inny czas

W siódmej kolejce Serie A Inter Mediolan, Roma i AC Milan przegrały ze swoimi rywalami. W nowym sezonie tabela ligowa Serie A ponownie się zmieniła, a Atalanta i Udinese poczynili wielkie postępy. Inter Mediolan i Juventus mają problemy, zajmując odpowiednio siódme i ósme miejsce. Najmocniejszą rywalizacją w tej rundzie jest mecz pomiędzy AC Milan i Napoli. W końcu jeden punkt wyłonił zwycięzcę.

Napoli to niesamowita drużyna dla wielu kibiców, nie mają bardzo dobrych zawodników, ale potrafią utrzymać dobre wyniki. W ciągu ostatnich dwóch lat Napoli nie pozyskało żadnych wybitnych piłkarzy, ale drużynie udało się utrzymać cztery czołowe pozycje w Serie A. Giovanni Simeone, który niedawno nosił Koszulka SSC Napoli z numerem 18, jest w bardzo dobrej formie , zdobywając gola zarówno w Lidze Mistrzów, jak iw Serie A. Chociaż Giovanni Simeone dołączył do Napoli na wypożyczeniu, ceni sobie czas, kiedy może posiadać tę niebieską koszulki piłkarskie.

Giovanni Simeone jest synem słynnego trenera Diego Simeone, ale nigdy nie idzie na skróty w imieniu ojca. Giovanni Simeone chce polegać na własnej sile, aby udowodnić wartość istnienia, i przez lata przeszedł przez siedem zespołów. 27-letni Giovanni Simeone czuje się u szczytu swojej kariery, mając w pamięci zarówno sprawność fizyczną, jak i rzeczywiste doświadczenie bojowe. Giovanni Simeone jest zachwycony, że jest w Neapolu, dając mu możliwość wzięcia udziału w zaciętej rywalizacji w Lidze Mistrzów.

Najczęściej oglądane produkty