Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Szkoda, że Roberto Firmino nie znalazł się w składzie brazylijskiego Pucharu Świata
12 Nov

Szkoda, że Roberto Firmino nie znalazł się w składzie brazylijskiego Pucharu Świata

Roberto Firmino został pominięty w składzie Brazylii na Mistrzostwa Świata 2022 i jest szczególnie rozczarowany. Brazylia ma zbyt wielu dobrych piłkarzy, więc na każdym mundialu następuje duża zmiana kadrowa. Brazylijscy zawodnicy na tych mundialu są głównie w wieku poniżej 30 lat, wszyscy są młodzi i energiczni. Roberto Firmino ciężko pracował dla Liverpoolu w tym sezonie, ale ostatecznie nie był w stanie założyć Koszulka Brazylia MS 2022.

Najwybitniejszym zawodnikiem w brazylijskim składzie jest 39-letni Dani Alves, uważany przez reprezentację narodową za maskotkę. 26-osobowy skład jest bardzo ważny dla każdego kraju i chcą wybrać każdego gracza, który może odegrać kluczową rolę w zwycięstwie drużyny. Chociaż występ Roberto Firmino w Koszulka Liverpool poprawił się w tym sezonie, jego występ w poprzednim sezonie był przeciętny. Brazylia ma tak wielu dobrych napastników, że trener Tite w końcu zdecydował się zrezygnować z Roberto Firmino.

Każda drużyna narodowa przywiązuje dużą wagę do liczby 26 zawodników, a Francja przystąpiła do Mistrzostw Świata z 25 zawodnikami. Francja odrzuca graczy, którzy nie radzą sobie dobrze, woląc mieć mało liczb. Takie zachowanie francuskiego zespołu nie zostało zrozumiane przez ludzi i wszyscy uważają, że aroganckie pomysły w końcu zniszczą nadzieję na zwycięstwo. Francuzi nie cenili sobie liczby personelu. Gdy w środku gry nastąpi zmiana, drużyna może stanąć w obliczu nieodwracalnej sytuacji.

Najczęściej oglądane produkty