Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Tottenham Hotspur i Inter Mediolan mają problemy
31 Aug

Tottenham Hotspur i Inter Mediolan mają problemy

Po tym, jak Tottenham Hotspur nie awansował do pierwszej piątki w Premier League, zespół zwerbował również niektórych graczy, aby wzmocnić swoją siłę. Ponieważ fundusze zapewniane przez kierownictwo Tottenham Hotspur są ograniczone, José Mourinho może kupić tylko zwykłych graczy, aby wzmocnić trening. Ukazała się nowa wersja Koszulka Tottenham Hotspur. Styl jest zdominowany przez oczywiste szare cienie, a ciemnoniebieski wzór dekoracji został zmieniony na pozycję ramion. koszulki piłkarskie wyjazdowa jest ciemnozielona, ​​zachowując prosty styl.

Po wzlotach i upadkach Tottenham Hotspur w zeszłym sezonie zespołowi trudno jest osiągnąć dobry stan. José Mourinho właśnie dołączył do zespołu na pół roku i nadal nie udało mu się odeprzeć niektórych graczy. Odkąd Christian Eriksen założył Koszulka Inter Mediolan, nie ma dobrego pola do rozwoju. W związku z porażką w Lidze Mistrzów i Serie A drużyna koryguje również pobyt gracza.

Inter Mediolan również spotkał się ostatnio z opozycją fanów, ponieważ Antonio Conte chciał sprzedać kilku zawodników. Kibice Interu Mediolan zgadzają się, że więcej porażek zespołu w tym sezonie to problemy taktyczne trenera i że Antonio Conte obecnie sprzedaje dobrych piłkarzy w drużynie. Ogólna siła zawodników Interu Mediolan w tym sezonie jest nadal dobra, zwłaszcza w ostatnich kilku meczach Serie A grali bardzo dobrze.

Najczęściej oglądane produkty