Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Tottenham Hotspur z British Union Cup
25 Sep

Tottenham Hotspur z British Union Cup

Koniec trzeciej rundy Pucharu Unii Brytyjskiej pokazuje także różnicę między przyszłymi graczami zespołu. Gracze w tego rodzaju meczach są zazwyczaj nowymi możliwościami szkolenia. Tottenham Hotspur przegrał 3-4 z rzutami karnymi dla Cochester United i przegrał. Arsenal pokonał Nottingham Forest 5-0, aby zakwalifikować się do następnej gry. Manchester City pokonał Preston 3-0, a najlepszym graczem w grze był Rachem Sterling w koszulki piłkarskie nr 7.

Manchester City wysyła nowych graczy i daje nam szansę na trening w tej grze. Łatwo jest wygrać całą grę i nie ma dużego oporu. Nowa generacja piłkarzy z Manchesteru City również widziała dowód siły i mogli pięknie wygrać mecz bez przywództwa głównych graczy. Z takim talentem w Manchesterze znacznie łatwiej jest wygrać.

Manchester City, kierowany przez Josepa Guardiola I Sala, został do pewnego stopnia zmodernizowany. Teraz fanów można zobaczyć wszędzie na ulicach w Koszulka Manchester City, co jest bezpośrednim wyrazem kultu fanów dla zespołu. Bez względu na rodzaj gry Josep Guardiola I Sala może dobrze zorganizować graczy i nie pozwolić im się zmęczyć. Trenerzy są kluczowymi graczami w decydowaniu o zwycięstwie drużyny. Ich precyzyjna taktyka i mądrość są nierozłączne.

Najczęściej oglądane produkty