0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Trener Mönchengladbach Adi Hütter ma specjalną taktykę przeciwko Bayernowi Monachium
08 Jan

Pierwszym meczem Bundesligi w 2022 roku będzie Bayern Monachium przeciwko Mönchengladbach. Gracze po obu stronach walczą o pierwsze zwycięstwo w nowym roku. Ostatecznie Mönchengladbach pokonało Bayern Monachium 2:1 i utrzymało dalszą przewagę nad rywalem. W ciągu ostatniego roku Bayern Monachium zmierzy się z porażką, gdy tylko zmierzy się z Mönchengladbach. Trener Adi Hütter ma głębokie zrozumienie siły taktycznej przeciwników. Kiedy Adi Hütter prowadził wcześniej we Frankfurcie, drużyna zawsze była w stanie pokonać 1. Bundesligę Bayern Monachium.

Wszyscy domyślali się, że przyczyną porażki Bayernu Monachium było to, że główni zawodnicy zostali zarażeni nowym koronnym wirusem i opuścili mecz, ale tak naprawdę, jeśli spojrzeć na skład piłkarzy poważnie, brakuje w nim bramkarza Manuela Neuera. Środkowy napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, pomocnik Thomas Müller i obrońca Joshua Kimmich, wszyscy nosili koszulki piłkarskie i ogólnie drużyna jest nadal bardzo silna. Trener Adi Hütter ma zestaw taktyk opracowanych specjalnie w celu powstrzymania Bayernu Monachium, ale niestety Mönchengladbach spadł w tym sezonie na 11. miejsce.

W tym meczu Robert Lewandowski objął prowadzenie i strzelił pierwszego gola w 2022 roku. Fani ubrani w 9. Koszulka Bayern Monachium wiwatowali radośnie. Niestety, w kolejnym meczu zawodnik z Mönchengladbach strzelił dwie bramki z rzędu w ciągu 5 minut. W drugiej połowie żaden z graczy nie strzelił kolejnego gola, FC Bayern Monachium ostatecznie przegrał pierwszy mecz w nowym roku.