Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Ulewny deszcz spowodował, że Inter Mediolan przegrał wiele meczów
10 Dec

Ulewny deszcz spowodował, że Inter Mediolan przegrał wiele meczów

Ulewa sprawiła, że ​​Inter Mediolan pożegnał się z meczem Ligi Mistrzów, a trener Antonio Conte również zostanie zwolniony. W zeszłym roku publiczność myślała, że ​​Antonio Conte da Interowi Mediolan nową nadzieję, ale za rok drużyna stawała się coraz gorsza. Większość nabytków Interu Mediolan to starzy zawodnicy, więc nie ma dużej przewagi w sprawności fizycznej zawodników. Ostateczny wynik zespołu Ligi Mistrzów stawia trenera Antonio Conte pod dużą presją opinii publicznej.

W remisie 0: 0 Interu Mediolan z Szachtarem Donieckiem piłkarze zagrali bardzo źle. Być może przez deszcz zasłaniający widok zawodnicy Interu Mediolan popełnili wiele poważnych błędów. Lautaro Martínez również cofnął się w ostatnich meczach, wielokrotnie uderzając w słupek bramki, gdy strzelał gole i przegrywał. Koszulka Inter Mediolan nie będą już pojawiać się w półfinałach Ligi Mistrzów w tym sezonie i wielu kibiców tego żałuje.

Po meczu padał deszcz, a piłkarze Interu Mediolan nadal stali na parkiecie. Patrzyli ze smutkiem na to boisko, spokojnie pozwalając deszczowi zmoczyć ich koszulki piłkarskie. Dopóki Inter Mediolan wygra ten mecz, awansuje do Ligi Mistrzów lub Pucharu UEFA, ale traci wiele okazji.

Najczęściej oglądane produkty