Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
W ostatnich latach wizja kilku trenerów Manchesteru United jest zbyt wąska
06 Jan

W ostatnich latach wizja kilku trenerów Manchesteru United jest zbyt wąska

Czy gracze naprawdę rozróżniają, która drużyna jest dla nich odpowiednia? Ralf Rangnick nadal zdecydował się nie używać Donny'ego Van De Beeka. Powodem podanym przez Ralfa Rangnicka jest to, że Donny Van De Beek nie nadaje się do Premier League i nie będzie spędzał zbyt wiele czasu na trenowaniu tego zawodnika. W przeszłości trener poważnie podchodził do trenowania wzrostu każdego zawodnika, ale teraz trener ma nadzieję, że zawodnicy są na początku szkoleni przez siebie, a trener musi tylko założyć ich koszulki piłkarskie, aby rywalizować. Jeśli zawodnicy zmierzą się z takim trenerem, to ich przestrzeń do rozwoju stanie się bardzo mała.

Sukces każdego zawodnika jest nierozerwalnie związany z doskonałym coachingiem, ale obecnie wielu zawodnikom trudno jest spotkać opiekuńczego trenera. Wcześniej Ole Gunnar Solskjær porzucił grupę wybitnych młodych piłkarzy Manchesteru United, ale Ralf Rangnick nie zmienił sytuacji po objęciu urzędu. Teraz duża liczba młodych piłkarzy zamierza opuścić drużynę, nie mają cierpliwości, by nosić Koszulka Manchester United, siedząc na ławce i czekając na pojawienie się.

Na tym świecie wszystko jest nagradzane. W ostatnich latach Manchester United nie radził sobie dobrze pod względem utrzymania zawodników. Zanim Manchester United chciał zatrzymać Paula Pogbę, zespół wymienił wielu wybitnych graczy do odejścia. Teraz Manchester United porzucił wielu młodych napastników z powodu dodania CRISTIANO RONALDO. Z powodu tej niepewnej decyzji, rekord Manchesteru United na przestrzeni lat nigdy się nie poprawi. Manchester United może odnieść się do wyboru Bayernu Monachium między starymi graczami a młodymi graczami. Zazwyczaj nie starają się zatrzymać starych graczy, ale zamiast tego robią wszystko, aby dać młodym graczom miejsce do gry. Dla tych graczy, którzy nie są w tym samym sercu z Bayernem Monachium, drużyna na ogół nie decyduje się na pozostanie, ale bezpośrednio handluje.

Najczęściej oglądane produkty