Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Więcej silnych drużyn może faworyzować tylko silnych graczy
24 Jun

Więcej silnych drużyn może faworyzować tylko silnych graczy

Publiczność ponownie zobaczyła Leroya Sané w konkursie, ale niestety brakowało mu witalności jego młodości. Teraz relacje między Leroy Sané i Pepem Guardiolą nie są tak intymne, a wdzięczność mentora i ucznia zmieniła się z powodu przeniesienia. Leroy Sané nadal chętnie nosi Koszulka Bayern Monachium, ale teraz Bayern Monachium w ogóle nie dba o swoje istnienie.

Pep Guardiola docenia talent i talent Leroy Sané, więc kiedy Bayern Monachium zaproponował zakup Leroy Sané po niskiej cenie, był bardzo zły. Pep Guardiola jest bardzo dobry w Leroy Sané. Nie chce, aby Leroy Sané otrzymał zespół, który w ogóle go nie obchodzi. Kiedy Bayern Monachium zaproponował niedrogi zakup, Pep Guardiola wolał Leroy Sané, aby opuścił zespół swobodnie.

Leroy Sané jest jak dziecko trenowane przez Pepa Guardiolę, ale nie rozumie intencji trenera. Jeśli Leroy Sané nadal chce grać w Koszulka Manchester City, nie zawiedzie trenera. Leroy Sané nie chciał zostać w Manchesterze, ale Pep Guardiola nadal był gotów dać mu szansę na grę. Więcej silnych drużyn może faworyzować tylko silnych graczy. Leroy Sané chce dołączyć do zespołu marzeń, musi zagrać duchem, aby pokazać doskonały rekord w Manchester City.

Najczęściej oglądane produkty