Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Wielkie wyniki drużyn w czwartej rundzie Premier League
05 Oct

Wielkie wyniki drużyn w czwartej rundzie Premier League

W czwartej rundzie Premier League w sezonie 2020-21 duża różnica wyników między drużynami zaskoczyła wielu widzów. Najpierw West Ham United pokonał Leicester City 3: 0, następnie Tottenham Hotspur pokonał Manchester United 6: 1, a na koniec Liverpool przegrał 2: 7 z Aston Villą. Chociaż Chelsea pokonała Crystal Palace 4-0, nieznane i milczące porozumienie między graczami nadal niepokoi fanów.

Każda drużyna w Premier League ma magiczne moce i żadna z nich nie jest zawsze zwycięską drużyną. Liverpool był w zeszłym sezonie mistrzem Premier League, ale przegra też z innymi drużynami. Zawodnicy w Koszulka Liverpool to reprezentanci honoru, ale nie oznacza to, że wygrywają każdy mecz. Przegrana Liverpoolu 2: 7 z Aston Villą była po prostu przegranym meczem, a oni również mieli chwile, kiedy byli zmęczeni walką.

Tottenham Hotspur pokonał Manchester United 6-1, a José Mourinho radośnie uściskał graczy. Zawodnik Tottenham Hotspur walczył o José Mourinho, który był tak zawstydzony, że został wyrzucony z drużyny przez Manchester United. Kiedy José Mourinho przejął Koszulka Tottenham Hotspur, miał też w sercu trochę egoizmu, mając nadzieję, że odzyska twarz na scenie piłkarskiej Premier League. Rozchmurz się Tottenham Hotspur, fani nie mogą się doczekać ich ponownego powstania.

Najczęściej oglądane produkty