Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Wyniki Chelsea znacznie się poprawiły po zmianie trenerów
18 Feb

Wyniki Chelsea znacznie się poprawiły po zmianie trenerów

Chelsea pokonała Newcastle United 2: 0, a drużyna ponownie awansowała do czołowej czwórki Premier League. Po tym, jak Chelsea zmieniła trenerów, drużyna utrzymała 4 zwycięstwa i 1 remis w 5 rundach. W tej grze Timo Werner ostatecznie zdobył bramkę. Odkąd Timo Werner założył Koszulka Chelsea, jego siła nie została efektywnie wykorzystana i nawet nie strzelił gola.

W dalszym ciągu rozwijano luksusowy skład zawodników Chelsea. Czy siła zespołu może przełamać impas i wygrać zwycięstwo? Obecnie Chelsea wciąż dzieli 14 punktów od pierwszego Manchesteru City. Zespołowi nie jest łatwo dogonić wynik. Chelsea po zmianie trenerów nie napotkała naprawdę mocnego zespołu, więc siła zespołu nie została jeszcze doceniona przez publiczność.

Za kilka dni Chelsea zmierzy się z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów. Atletico Madryt jest obecnie nr 1 w La Liga, a zespół jest w dobrej formie w tym sezonie. Jeśli Chelsea może pokonać Atletico Madryt w Lidze Mistrzów, to siła zespołu musi zostać dostrzeżona przez publiczność. Ta niebieska koszulki piłkarskie od wielu lat nie pojawia się w finale Ligi Mistrzów. Czy Chelsea może pobić rekord w tym sezonie i ponownie wygrać mistrzostwa?

Najczęściej oglądane produkty