Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Wysiłki Neymara nie są doceniane
17 Jun

Wysiłki Neymara nie są doceniane

W sercach wielu fanów po trzydziestce Koszulka Lionel Messi i Koszulka Neymar symbolizują różne znaczenia. Lionel Messi reprezentuje esencję argentyńskiej kultury futbolowej, a Neymar reprezentuje także dziedzictwo brazylijskiej kultury futbolowej. Ci dwaj gracze byli już w najlepszej formie w Barcelonie, ale nigdy nie byli w stanie odtworzyć swojego geniuszu w Paris Saint-Germain. Neymar stopniowo gubił się w Paris Saint-Germain, nie wiedział, dokąd się udać?

Wielu graczy po trzydziestce czeka w tym roku na specjalny okres, a ich decyzje są podejmowane po zakończeniu mistrzostw świata. Puchar Świata, który odbywa się co cztery lata, zawiera zbyt wiele piłkarskich marzeń graczy, a także stanowi ostatnią nadzieję Lionela Messiego i Neymara. Umiejętności Neymara pogarszają się w ostatnich latach. Czy nadal będzie odgrywał kluczową rolę w tym mundialu?

Każdy ma marzenia w młodości i naprawdę może poczuć smak sukcesu. Każdy zawodnik chce naprawdę pokazać swoje umiejętności, ale niewielu z nich jest docenianych przez zespół. Neymar tak bardzo stara się udowodnić swój talent, ale niestety zawsze uczy się zdegenerowanej mentalności z rozczarowań.

Najczęściej oglądane produkty