Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Wzajemne uznanie Luki Modricia i Lionela Messi
16 Jun

Wzajemne uznanie Luki Modricia i Lionela Messi

Rzut karny Luki Modricia ponownie postawił Francję w obliczu porażki. Francja nie wygrała w 4 rundach i jest obecnie ostatnia w grupie. Czy to możliwe, że Karim Benzema i Kylian Mbappé mają dużo wrogości z powodu incydentu w klubie. Nie grali dobrze w ostatnich kilku meczach, a Antoine Griezmann przejął nawet funkcję pomocnika.

36-letni Luka Modrić jest jednym z cudów Chorwacji i wciąż ma wystarczająco dużo siły fizycznej, by grać w pełnym meczu. Niedługo po zakończeniu harmonogramu Realu Madryt Luka Modrić spieszył się na każdy mecz w Koszulka Chorwacja. W tych 4 meczach Luka Modrić spisywał się bardzo dobrze zarówno jako starter, jak i zmiennik. Jego sukces jest nierozerwalnie związany z jego zdyscyplinowaną filozofią futbolu.

Luka Modrić i Lionel Messi są bardzo podobni, oboje poświęcają większość czasu piłce nożnej, a resztę czasu spędzają ze swoimi rodzinami jak najwięcej. Luka Modrić i Lionel Messi zawsze byli rywalami na boisku i obaj mają obowiązki w różnych koszulki piłkarskie. Chociaż obie strony są przeciwnikami, obie szczerze podziwiają nawzajem swój urok osobowości. Luka Modrić podziwia grę i charakter Lionela Messiego. Lionel Messi docenia także bezinteresowne poświęcenie Luki Modricia i strategiczny umysł pomocnika. Szkoda, że ​​ci dwaj gracze nie mogą grać razem, inaczej byliby świetną kombinacją.

Najczęściej oglądane produkty