Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Zawodnicy FC Bayern Monachium szczerze dziękują Hansowi-Dieterowi Flick za ich wskazówki
17 Jun

Zawodnicy FC Bayern Monachium szczerze dziękują Hansowi-Dieterowi Flick za ich wskazówki

W 32 rundzie Bundesligi FC Bayern Monachium pokonał 1: 0 Werder Brema, wygrywając mistrzostwa 2 rundy z góry. FC Bayern München zdobył tytuł ligowy po raz trzydziesty w historii, a gracze z przyjemnością całowali koszulki piłkarskie, aby pogratulować im. Zawodnicy FC Bayern München z przyjemnością zmierzą się z widownią. Chcą w tej chwili podzielić się szczęśliwym nastrojem z fanami, ale niestety odwrócili się i stwierdzili, że na widowni nie było nikogo.

Przypominając słaby rekord FC Bayern München na początku tego sezonu, gracze szczerze dziękują trenerowi Hansowi-Dieterowi Flickowi za jego wskazówki. Hans-Dieter Flick pozwala graczom znaleźć bardziej odpowiednią pozycję, dzięki czemu mają dzisiaj wspaniały rekord. Hans-Dieter Flick inspiruje ducha walki zawodników, pozwalając im zrozumieć, że prawdziwa siła futbolu pochodzi ze współpracy i wysiłków wszystkich.

Koszulka Bayern Monachium są lubiane przez wielu Niemców, jeszcze bardziej podziwiają futbolowego ducha Bayernu Monachium. W Niemczech FC Bayern Monachium stał się duchem kultury. Wiele dzieci pragnie przyłączyć się do treningu młodzieżowego FC Bayern München, ponieważ zawodnicy z młodzieżowego szkolenia FC Bayern München w historii zawsze będą grać dla drużyny.

Najczęściej oglądane produkty