Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Zawodnicy wypłyną na Puchar Europy
03 Jun

Zawodnicy wypłyną na Puchar Europy

Rozgrywki poszczególnych klubów ligowych dobiegły końca, a wybitni zawodnicy ponownie wyruszą w podróż do Pucharu Europy. Marzeniem każdego zawodnika jest noszenie koszulki piłkarskie reprezentacji narodowej i walka o honor narodowy. Ponieważ Manchester City i Chelsea grały w tym sezonie w finale Ligi Mistrzów UEFA, gracze z tych dwóch drużyn stali się pierwszym wyborem do reprezentacji narodowej. Puchar Europy jeszcze się nie rozpoczął, a Koszulki Piłkarskie Dziecięca w różnych krajach zaczęły się dobrze sprzedawać. Dzieci nie mogą się doczekać rozpoczęcia gry.

W Pucharze Europy bierze udział 16 graczy Chelsea i 15 graczy z Manchesteru City. FC Bayern Monachium zajął trzecie miejsce z 14 miejscami, a większość zespołu to zawodnicy Die deutsche Fußballnationalmannschaft. Podczas Pucharu Europy w tym sezonie Thomas Müller ponownie założy Koszulka Niemcy. Od ponad dwóch lat nie brał udziału w rozgrywkach reprezentacji narodowej. Niemiecki trener Joachim Löw ogłosił, że Thomas Müller powróci do kadry narodowej, ale Jérôme Boateng nie został ponownie zaproszony.

W tym sezonie Robert Lewandowski doznał kontuzji w meczu reprezentacji i nie mógł zagrać w Lidze Mistrzów. Ostateczna porażka w meczu stała się jego największym żalem. Tym razem Robert Lewandowski po raz kolejny założy Koszulka Polska do udziału w Pucharze Europy. Fani mają nadzieję, że uda mu się utrzymać zdrowe ciało. Jaki efekt przyniesie powrót Thomasa Müllera do kadry narodowej? Publiczność nie może się doczekać rozpoczęcia Pucharu Europy.

Najczęściej oglądane produkty