Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Zawodnik Francji z powodu kontuzji przedwcześnie opuścił harmonogram mundialu
17 Nov

Zawodnik Francji z powodu kontuzji przedwcześnie opuścił harmonogram mundialu

Mistrzostwa Świata zaraz się rozpoczną, a głównym zadaniem graczy jest dbanie o zdrowie. Tylko wtedy, gdy gracze będą zdrowi, będą mogli założyć koszulki piłkarskie i wziąć udział w grze. Mecz jeszcze się nie rozpoczął, Francja jest kontuzjowana. Podczas treningu Eduardo Camavinga przypadkowo nadepnął na kolegę z drużyny, powodując, że Christopher Nkunku przeszedł na emeryturę, zanim mógł założyć Koszulka Francja MS 2022. Czy to prawda, że ​​Francja może grać w Pucharze Świata tylko z 25 zawodnikami? Zespół obecnie wzywa innych graczy do zejścia z ławki.

Brazylia ma również zawodników kontuzjowanych na treningach, ale na szczęście mogą nadal brać udział z drobnymi kontuzjami. Co cztery lata Puchar Świata jest bardzo ważny dla każdej drużyny narodowej, a zawodnicy muszą być zawsze ostrożni. W tym roku Neymar doznał kontuzji podczas rozgrzewki Copa America i opuścił ponad miesiąc gry, więc zawodnicy nie mogą mieć żadnych kontuzji w tym niezwykłym czasie.

Gdy zawodnik dozna kontuzji i musi odpoczywać przez co najmniej miesiąc, Puchar Świata dobiega końca. Więc tym razem Neymar założył Koszulka Brazylia MS 2022 i potraktował ją bardzo poważnie. Nie chciał opóźniać meczu z powodu kontuzji. W tych mistrzostwach świata wielu zawodników uczestniczyło nawet z rannymi ciałami, w tym między innymi Son Heung-min z Korei Południowej i Sadio Mané z Senegalu. Wielu zawodników nie jest w stanie czekać cztery lata na mistrzostwa świata, więc wszyscy będą dążyć do kilku kwalifikacji w swojej karierze.

Najczęściej oglądane produkty