Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Zdjęcia graczy, którzy towarzyszą swoim rodzinom w domu
25 Dec

Zdjęcia graczy, którzy towarzyszą swoim rodzinom w domu

Piłkarze weszli poza sezonem. Wszyscy odkładają nerwowość i święta Bożego Narodzenia spędzają ze swoimi rodzinami w domu ze spokojem ducha. Gracze robili zdjęcia ze spotkań z rodzinami. Nie są już takie, jak wyglądają w koszulki piłkarskie. Wszyscy wkładają swoje zwykłe kostiumy. Na zdjęciu zrobionym przez Kevina De Bruyne ma na sobie czarny sweter, a dziecko nadal ma na sobie Koszulka Manchester City. Rodzina Kevina De Bruyne siedziała radośnie przed choinką, radośnie czekając na rozpoczęcie festiwalu. Ich największym pragnieniem jest bycie razem rodziną.

Oprócz Kevina De Bruyne'a CRISTIANO RONALDO zamieścił również rodzinne zdjęcie. Chociaż CRISTIANO RONALDO nie nosił Koszulka Manchester United podczas festiwalu, ich rodzina nadal wybrała czerwoną piżamę, aby uczcić festiwal. Gracze mają ograniczony czas na spędzenie z rodziną w domu, więc wszyscy bardzo cenią sobie ten czas poza sezonem. Samodyscyplina życiowa jest nierozerwalnie związana z towarzystwem i wsparciem członków rodziny. Ci kochający rodzinę piłkarze zazwyczaj odnoszą większe sukcesy w swoich karierach.

Rok 2022 to bardzo pracowity czas dla wielu wybitnych zawodników, którzy wezmą udział w rozgrywkach klubowych, Lidze Mistrzów i Pucharze Świata. Pozostało 5 dni w 2022 roku, więc każdy gracz ma nadzieję, że będzie mógł spędzać więcej czasu ze swoimi bliskimi. 2022 to nowy początek, a gracze nie mogą się doczekać osiągnięcia lepszych wyników.

Najczęściej oglądane produkty