Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Znajomość potrzeb to prawdziwy sukces
28 Sep

Znajomość potrzeb to prawdziwy sukces

Od początku tego lata media zostały wybrane przez João Félix do nagłówków w świecie piłki nożnej. Wiadomość o nim jest przytłaczająca i nawet jego pierwszy trener wychodzi teraz, aby go rozpalić. Trener uważa, że ​​João Félix jest bardziej odpowiedni do noszenia innych koszulki piłkarskie niż do wyboru Atlético de Madrid. Wybór Atlético de Madrid przez João Félix jest również nieoczekiwany, ponieważ wybór najlepszego zespołu w umyśle trenera jest słuszny.

João Félix wybrał Koszulka Atlético Madryt z własnych powodów. Nie patrz na João Félixa, który jest jeszcze młody, ale jego oczy nie są porównywalne do przeciętnego człowieka. Rozumie, czego mu obecnie brakuje, i musi ciężko pracować, zamiast dążyć do sukcesu. Pomysł trenera wynika z jego doświadczenia, ale nie doświadczenie życiowe każdego jest takie samo. Trener jest obecnie tylko trenerem ogólnym, więc jego pomysły mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być wykorzystane jako ostateczna decyzja.

João Félix ma nadzieję znaleźć styl piłkarski, który będzie jej odpowiadał w piłkarskim świecie Atlético de Madrid. Jego talent wynosi 80 punktów, ale jeśli ślepo dąży do sławy i fortuny, uczyni się tylko mniej dojrzałym. To, czego potrzebuje, to ciągłe chodzenie do bitwy i zdobywanie kolejnych doświadczeń na boisku. To jest wymóg, którego słynna drużyna nie może mu dać. Atlético de Madrid jest bardziej odpowiednie dla swoich obecnych zasad przetrwania.

Najczęściej oglądane produkty