Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Znakomity Kylian Mbappé w oczach wszystkich
25 May

Znakomity Kylian Mbappé w oczach wszystkich

Paris Saint-Germain nadal nie zdołał cofnąć zakończenia tego sezonu, a drużyna przegrała z Lille OSC o jeden punkt. Chociaż Paris Saint-Germain stracił mistrzostwo ligi, siła Kyliana Mbappé została doceniona przez wszystkich. W tym sezonie Kylian Mbappé zajął pierwsze miejsce na liście strzelców Ligue 1 z 27 bramkami, a Neymar zajął 30. miejsce z 9 bramkami. Paris Saint-Germain zmienił sytuację w ciągu ostatnich dwóch lat, a sprzedaż Koszulka Kylian Mbappé znacznie przewyższa sprzedaż Koszulka Neymar.

Neymar odnowił Paris Saint-Germain, Kylian Mbappé nie został jeszcze potwierdzony. Kylian Mbappé ma nadzieję na lepszą przestrzeń do rozwoju, ale szkoda, że ​​Paris Saint-Germain ma trudności z nauczeniem się więcej. Paris Saint-Germain awansował do półfinałów Ligi Mistrzów w ciągu ostatnich dwóch lat, ale wszystkie zakończyły się porażką w półfinale. Paris Saint-Germain chce zdobyć trofeum Ligi Mistrzów Ligi Mistrzów. To prawie zintegrowana siła wszystkich graczy. Siła samych napastników jest daleka od niewystarczającej.

Kylian Mbappé wygrał Złote Buty Ligue 1 przez trzy kolejne sezony. nr 7 Koszulka Paris Saint-Germain, którą nosił, została uwielbiona przez fanów. Kylian Mbappé stał się podziwem dla nowego pokolenia młodych kibiców, którzy lubią nieustępliwego ducha piłkarza. Kylian Mbappé jest nie tylko doskonałym piłkarzem, ale także uwielbia działalność charytatywną dla dzieci, aby pomóc dzieciom w trudnej sytuacji uzyskać lepszą opiekę.

Najczęściej oglądane produkty